Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Уряд продовжує роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів Надрукувати

На виплату субсидій цього року виділено 36,6 млрд грн. Як зазначив Заступник Міністра енергетики України Юрій Бойко, цієї суми коштів достатньо для оплати всіх пільг і субсидій, які будуть необхідні українцям у 2021 році.

Уряд продовжує роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів для всіх громадян. Так, Кабінет Міністрів та Асоціація міст України у подальшому підпишуть Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в Україні. Меморандум регламентуватиме домовленість, що тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть.

«Між Урядом та уповноваженими представниками Асоціації міст України було досягнуте абсолютно чітке розуміння щодо недопущення підняття тарифів на гаряче водопостачання та опалення у цьому опалювальному сезоні. Підписання Меморандуму про взаєморозуміння очікується найближчим часом», — розповів Заступник Міністра енергетики України Юрій Бойко.

Як було зазначено, тариф не змінювався з 2017 року, а мінімальна заробітна плата збільшилась з 2017 року на 88% і це значно випереджає темпи зростання середньозваженого тарифу для населення (+32 % із врахуванням дифтарифу).

Також Урядовим рішенням передбачено збереження коефіцієнтів дво- та тризонного обліку електричної енергії, щоб споживачі мали можливість самі оптимізувати та зменшити витрати.

У разі використання «зонних» лічильників та оптимізації профілю споживання (перенесення електроспоживання на ніч), розмір платежу може бути суттєво знижено.

Сьогодні діють тарифні коефіцієнти 0,5 або 0,4 з 23-ї години до 7-ї години, тому тариф складатиме 0,84 грн/кВт·годабо 0,67 грн/кВт·год, відповідно.

Нагадаємо, Уряд виділив майже 1,5 мільярди гривень з державного бюджету на компенсації населенню за електроопалення.

https://oda.zht.gov.ua/news/uryad-prodovzhuye-robotu-nad-vstanovlennyam-v-ukrayini-spravedlyvyh-taryfiv-blyzko-37-mlrd-grn-vydileno-na-subsydiyi-u-2021-rotsi/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.