Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Уряд виділив майже 1,5 млрд грн з державного бюджету на компенсації населенню за електроопалення Надрукувати

 Уряд вжив заходів для захисту населення від зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду.

Так, встановлено фіксовану ціну на електроенергію та обмежено граничну ціну на газ для побутових споживачів. Це дозволило запобігти зростанню тарифу майже в два рази (до 3 грн). Водночас влада захистила найбільш вразливі категорії населення.

За спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів та народних депутатів у Верховній Раді 29 січня схвалили закон, який передбачає виплату монетизованих компенсацій пільг, що були скасовані.

Передбачено виділення 1,4 млрд грн з державного бюджету на виплату цих компенсацій.

Відповідно до ухваленого закону, відшкодування отримають:

·                     люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;

·                     люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);

·                     багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

«Людям, які використовують електроопалення, мешканцям багатоквартирних будинків, де відсутнє газопостачання або немає систем централізованого опалення, а також багатодітним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу буде повернуто в повному обсязі різницю між тарифами, які діяли до кінця 2020 року, та тарифами, які діють з 01 січня 2021 року. Механізм отримання компенсацій не передбачає участі споживачів у її оформленні — вона буде нарахована автоматично», — повідомив Заступник Міністра енергетики України Юрій Бойко.

Відеокоментар голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка телеканалу “Cоюз-TВ” про державну компенсацію користувачам електроопалювального обладнання дивіться ТУТ.

https://oda.zht.gov.ua/news/uryad-vydilyv-majzhe-1-5-milyardy-gryven-z-derzhavnogo-byudzhetu-na-kompensatsiyi-naselennyu-za-elektroopalennya/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.