Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Добровільне об'єднання територіальних громад arrow Віталій Бунечко провів онлайн-нараду з представниками РДА та територіальних громад Житомирщини
Віталій Бунечко провів онлайн-нараду з представниками РДА та територіальних громад Житомирщини Надрукувати

 Сьогодні, 14 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів онлайн-нараду з представниками райдержадміністрацій та територіальних громад Житомирської області. Також у нараді взяли участь заступник голови ОДА Віктор Градівський та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Учасники заходу розглянули низку важливих питань, у тому числі проблемних, та обговорили можливі шляхи їх вирішення.

Зокрема йшлося про те, що у ході реформи децентралізації громади отримують більш широкі повноваження, ресурси та відповідальність. Наразі триває етап передачі функцій та компетенцій від районних державних адміністрацій до територіальних громад.

“На цьому етапі ми не маємо права втратити жодної з послуг, які надавалися жителям області райдержадміністраціями. Насамперед йдеться про збереження системи надання соціальних послуг”, — наголосив Віталій Бунечко.

Голова облдержадміністрації зазначив, що одним із найважливіших завдань сьогодні є формування спільного підходу органів державної влади та місцевого самоврядування до надання доступу громадянам до адміністративних і соціальних послуг, розв’язання питань безпеки та захисту. Також Віталій Бунечко зазначив, що трансформування існуючих центрів надання адміністративних послуг під потреби громад дозволить ефективно використовувати наявну інфраструктуру, заощадити кошти та не втратити фахівців, які мають досвід роботи з надання цих послуг.

“У кожній територіальній громаді повинен бути сучасний центр надання адміністративних послуг – єдине місце, де можна у комфортних умовах отримати найнеобхідніші послуги. Також надзвичайно важливим є питання розбудови мережі служб у справах дітей у територіальних громадах,” — підкреслив Віталій Бунечко.

Голова облдержадміністрації закликав усіх очільників райдержадміністрацій та територіальних громад до якнайшвидшого вирішення окреслених питань.

https://oda.zht.gov.ua/news/detsentralizatsiya-vitalij-bunechko-proviv-onlajn-naradu-z-predstavnykamy-rajderzhadministratsij-ta-terytorialnyh-gromad-zhytomyrshhyny/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.