Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Шановні жителі району! Надрукувати

 Щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком!

Жодні свята не дають нам стільки надії та передчуття щастя, як новорічні та різдвяні. Вони ще з дитинства дарують віру у здійснення найпотаємніших мрій, наповнюють думки радістю, а серце – теплом очікування.

Новий рік – це  межа між минулим і майбутнім. Саме в цей час ми підбиваємо підсумки попереднього року, будуємо нові плани.

Рік, що минає, збагатив усіх нас новим життєвим досвідом. Я дякую усім, хто забезпечує нам мирне небо, хто береже здоров’я нашої нації, усім, хто працював в закладах освіти та культури, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у домівках мир, взаєморозуміння й любов!

З повагою

Голова райдержадміністрації                      Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.