Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Шановні жителі Коростишівського району! Прийміть вітання з Днем Гідності та Свободи! Надрукувати

 Цьогоріч українці вже шостий рік поспіль відзначатимуть День Гідності та Свободи України. З кожним роком ця дата набуває все більшого значення  в історії нашої держави.

Цей День став символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.

За нашу незалежність, гідність та свободу український народ заплатив у минулому та платить тепер дорогу ціну – здоров’я і життя патріотів. Всі вони стають прикладом для майбутніх поколінь.

У цей день згадаймо тих, хто віддав життя за незалежність України: хто боровся за свободу вибору на Майдані, хто продовжує відстоювати незалежність країни зі зброєю в руках в зоні ООС. Щиро дякую кожному з вас, за патріотизм та любов до рідного краю!

Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках!

З повагою

Голова райдержадміністрації                       Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.