Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем студента Надрукувати

 Прийміть найкращі вітання З Днем студента – святом, що об’єднує тисячі молодих, енергійних і талановитих людей!

Студентські роки – це час великих сподівань, сміливих кроків уперед та становлення особистості. З ними пов’язані перші серйозні уроки життя, перші глибокі пізнання обраної професії, перші пошуки власних цінностей. Саме в цей час формується громадянська і життєва позиція людини.

Студентство є найбільш прогресивною рушійною силою суспільства, яка завжди було волелюбною, незалежною і вільною у своїх думках та не раз відстоювала право жити у демократичній країні.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою мету і домогтися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Переконаний, що всі ви станете висококваліфікованими спеціалістами у майбутньому та нашою гордістю.

Дорогі студенти! Бажаю, щоб кожен ваш день був незабутнім, сповнений радості спілкування, кохання та яскравих вражень, наближав вас до поставленої мети. Успіхів вам, творчих досягнень та упевненості в собі!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                  Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 
Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.