Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Привітання голови Житомирської ОДА Віталія БУНЕЧКА до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Надрукувати

 Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! 

Щиро вітаю вас із Вашим професійним святом.

Сьогодні важко уявити суспільний прогрес без засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення та радіо, які є його невід’ємною складовою.

Завдяки Вам ми щодня дізнаємося про події в Україні та світі, що дозволяє кожному із нас відчути причетність до процесів сучасності та відкриває широкі можливості для спілкування.

Ваша професія – надзвичайно захоплююча та водночас дуже відповідальна, адже багатотисячна аудиторія сприймає інформацію такою, якою подаєте її Ви, очікує від Вас актуальних новин, цікавих репортажів та гарячих фактів.

Дякую кожному із вас за працю, що забезпечує одне з основних прав громадян – право на інформацію.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв’язку завжди бути небайдужими та переконливими, змістовними та об’єктивними.

Невичерпної Вам енергії та професійного зросту, творчого натхнення та реалізації нових ідей, процвітання, високих рейтингів і вдячної аудиторії!

Зі святом Вас!

Голова Житомирської ОДА

Віталій Бунечко

https://oda.zht.gov.ua/news/videopryvitannya-golovy-zhytomyrskoyi-oda-vitaliya-bunechka-do-dnya-pratsivnykiv-radio-telebachennya-ta-zv-yazku/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.