Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Привітання голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з Днем працівників сільського господарства Надрукувати

 Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, в цей час відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства, з яким я хочу привітати шановних керівників сільськогосподарських підприємств, трудові колективи, а також всіх працівники полів та ферм!

Висловлюю вдячність всім тим, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила кожного села, міста, району, області та нашої держави в цілому.

Ваша праця свята й благородна і безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний – вже стелиться першими паростками осінньої озимини та чекає сонця, вологи, людського догляду.

Нашим годувальникам, у їх професійне свято я адресую найгарячіші, як теплий хліб, привітання і побажання врожайного на щастя життя!

Бажаю керівникам господарств та всім сільськогосподарським працівникам міцного здоров’я, радості, злагоди та добра!

Хай щедра осінь обдарує Вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток та велике людське щастя. Нехай усі дні Вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою

Голова райдержадміністрації                                  Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 
Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.