Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
До уваги суб’єктів господарювання! Надрукувати

Інформуємо про дію Порядку надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарськими підприємствами як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, затвердженого рішенням обласної ради від 07 березня 2018 року «939 (далі Порядок).

Кошти з обласного бюджету спрямовуються у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо за станом на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та 1 грудня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів за станом на 1 січня поточного року.

Спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення надається підприємствам, які на 1 січня поточного року утримували:

- сільськогосподарські підприємства – не менше як 30 корів;

- фермерські господарства – не менше як 10 корів.

Підприємства для отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, і до 10 грудня поточного року надають обласній комісії документи згідно з пунктом 7 Порядку.

Документи приймаються за адресою: м.Житомир, вул.Мала бердичівська, кабінет 212.

 
Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.