Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Ветерани АТО/ООС за громадську безпеку у територіальних громадах Надрукувати

 Громадська організація «Атошник» одразу після створення на постійній основі займається соціальним захистом учасників АТО/ООС та сімей загиблих на Донбасі воїнів. У поточному році ГО «Атошник» взялася за втілення ще одного соціально значимого, а виявилося, що насправді – стратегічно важливого проєкту під назвою «Співпраця громадських організацій ветеранів АТО/ООС і поліції – запорука безпечного життя територіальної громади». Проєкт передбачає встановлення приладів (камер) зовнішнього відеоспостереження, які розміщуються у місцях масового скупчення людей на території низки населених пунктів Житомирщини, зокрема у місті Коростишеві.

Вже сьогодні завдяки співпраці із ПРООН активістами ГО «Атошник» у кількох територіальних громадах Житомирщини встановлено 68 камер відеоспостереження. Результати позитивні і обнадійливі: записана на відеокамерах інформація за короткий термін роботи приладів відеоспостереження вже ставала у нагоді правоохоронцям, про що свідчать їх листи із подяками за допомогу і співпрацю.

Ну, а практика реалізації проєкту щодо співпраці із поліцією у напрямку впровадження та вдосконалення системи відеоспостереження, який допомогли втілити в життя кошти Програми ООН і зокрема – фінансова підтримка Уряду Королівства Нідерландів, а також підтримка органів місцевого самоврядування, ПП «Явір» та Житомирської дирекції АТ «Укрпошта» стала підсумком консолідованої співпраці громадської організації із міжнародними структурами, представниками бізнесу та влади. Підсумок насправді плідний, корисний і соціально значимий.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.