Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Сьогодні професійне свято у представників мужньої професії – РЯТІВНИКІВ! Надрукувати

 Щорічно 17 вересня своє професійне свято відзначають мужні чоловіки та жінки, які пов’язали своє життя з професією рятівника. Утверджуючи добро і милосердя, вони є справжніми героями наших днів. Їх мужні руки та відважні серця врятували з біди не одне людське життя  та допомогли у скрутну хвилину сотням осіб, ліквідовуючи надзвичайні ситуації.

Сьогодні, щоб привітати винуватців свята та висловити вдячність за самовіддану працю прийшли голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ, голова районної ради Сергій БОНДАРЧУК та міський голова Іван КОХАН.

Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ відмітив під час виступу: «У нашій державі є сотні різноманітних професій, але є лише декілька з них, які вимагають ризику власним життям і здоров’ям заради життя і здоров’я інших людей. І професія рятувальника є такою. Враховуючи реалії сьогодення, рятівники разом із військовослужбовцями та медиками стоять щоденно на сторожі держави та нації! Я щиро вдячний Вам усім за роботу, за те, що під час кожного виклику ви ризикуєте собою заради життя у здоров’я нас – українців!».

Після щирих вітань очільник району відмітив кращих працівників Подяками облдержадміністрації та райдержадміністрації.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.