Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Про організацію санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих Надрукувати

 Рішенням сесії обласної ради від 18.12.2019 року №1725 затверджена Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році. Основним напрямом Програми є забезпечення обстеження, лікування, санаторно-курортного оздоровлення та медичної реабілітації учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, на що з обласного бюджету виділено кошти у сім’ї 3,1 млн.грн., з них 852,6 тис. грн. – для проведення санаторно-курортного лікування в КП ЖОЛСЦРЗ “Дениші”.

Для проходження санаторно-курортного оздоровлення в КП ЖОЛСЦРЗ “Дениші” відповідно до зазначеної Програми можуть бути направлені учасники АТО/ООС та члени сімей загиблих учасників АТО/ООС. Гранична кількість днів лікування – 18 днів.

Перелік документів, які необхідно мати при собі для проведення санаторно-курортного лікування в КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші»:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного номера;

- копія посвідчення учасника АТО/ООС або посвідчення члена сім’ї загиблого учасника АТО/ООС;

- довідка форми 0-72/о – санаторно-курортна карта, оформлена сімейним лікарем або лікуючим лікарем та завірена комісією ЛКК за місцем проживання;

- дослідження на COVID-19.

Для отримання направлення на санаторно-курортне лікування в КП ЖОЛСЦРЗ “Дениші” необхідно звернутися з вищезазначеними документами до Консультивно-діагностичної поліклініки Комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського” Житомирської обласної ради за адресою: м.Житомир, вул.Червоного Хреста, 3, каб.221 (приймальня медичного директора з поліклінічної роботи Сич Наталії Омельянівни).

 
Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.