Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Про заходи профілактики захворювання на COVID-19 arrow Ситуація в районі із захворюванням на коронавірус станом на 04 серпня 2020 року
Ситуація в районі із захворюванням на коронавірус станом на 04 серпня 2020 року Надрукувати

 У Коростишівському районі станом на 04 серпня 2020 року лабораторним методом підтверджено 59 випадків інфікування коронавірусом (жителі м.Коростишів – 43 особи, Коростишівського району – 16 осіб), із них 2 випадки – повторні та 1 з летальним наслідком. Серед усіх інфікованих на COVID-19 одужали 47 осіб, що становить понад 79%.

Проведено 661дослідження методом ПЛР.

8 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом лікуються амбулаторно. 3 хворих – госпіталізовані до інфекційного відділенні КНП «Центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради, із них стан 2 осіб середньої тяжкості (жінки 1950 р.н. і 1971 р.н.) та 1 (чоловік 1958 р.н.) – тяжкий знаходиться на кисневій підтримці.

Наразі з підозрою на COVID-19 госпіталізовано – 1 чоловіка (1988 р.н. житель Брусилівського району) та хлопчика 2010 р.н. (Коростишівський район).

Пам’ятайте, що послаблення карантину – це не його зняття! Наше здоров’я залежить лише від нас самих. Щодня медики наголошують, що коронавірус здатен вражати практично всі органи та системи. Тому важливим є дотримання превентивних заходів – дотримання дистанції та використання засобів індивідуального захисту.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.