Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Сімейне виховання – пріоритет держави Надрукувати

 В Коростишівському районі забезпечується реалізація державної політики щодо дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, так як саме ці діти потребують особливої уваги, родинного тепла, турботи, виховання в сімейному оточенні. Гарним прикладом в цьому стала  родина Ольги Ободзінської – в минулому році вони виявили бажання стати батьками-вихователями, створити дитячий будинок сімейного типу і бути сім’єю для 5 дітей, які залишилися без батьківського піклування та потребували влаштування.

За сприяння та безпосередньої підтримки голови обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, було вирішено головне питання – виділення додаткових коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання приміщень для розвитку сімейних  форм виховання. Дані кошти в сумі 1, 2 млн. грн були спрямовані на придбання приміщення для першого дитячого будинку сімейного типу в Коростишівському районі.

Родина Ободзінських вдячна голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку за допомогу та можливість проживати в комфортному, облаштованому будинку. Діти отримали сімейний затишок, а батьки-вихователі є гарним прикладом для наслідування.

 
 

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.