Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Пожежу легше попередити ніж ліквідовувати її наслідки! Надрукувати

 Наразі на території нашої області активно триває зернозбиральна кампанія. У цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю.

Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Щоб запобігти виникненню пожеж та зберегти зернові необхідно пам’ятати, що випалювання стерні, сухої трави, післяжнивних залишків та розведення багать може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках. Коростишівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до керівників сільськогосподарських підприємств району з проханням вжити всіх необхідних заходів щодо недопущення виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю.

Всю техніку необхідно забезпечити первинними засобами пожежогасіння та іскрогасниками. Працівники, задіяні у збиранні врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж. Хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, автомобільних доріг мають бути обкошені та оборані.

ПАМЯТАЙТЕ! Суворе дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов'язок кожного громадянина. Пожежу легше попередити ніж ліквідовувати її наслідки.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити  пожежно-рятувальний підрозділ за телефоном «101». До приїзду рятувальників, по можливості, зону горіння оборати. Гасіння пожежі здійснювати шляхом збиття полум'я або засипанням полум'я землею.

Тетяна ТКАЧЕНКО – головний інспектор Коростишівського РС УДСНС України у Житомирській області, майор служби цивільного захисту

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.