Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Оголошення! Надрукувати

 24 липня о 14.30 годині у приміщенні райдержадміністрації ГО «Територія здоров’я, краси та успіху» спільно з Житомирським представництвом ВГО «Українська федерація скандинавської ходьби» проведуть зустріч з представниками громад району, особами, відповідальними за питання розвитку освіти, туризму, медицини, активними мешканцями ОТГ.

Метою зустрічі є популяризація здорового способу життя та подолання суспільної байдужості населення до профілактики здоров’я, обговорення та підписання меморандуму про співпрацю на благо оздоровлення населення громад, розвитку зеленого туризму, спорту та допомогу під час та виходу з карантину.

Цього ж дня для жителів району о 15.00 годині в Коростишівському міському парку буде проведено ознайомчий практичний тренінг зі «скандинавської ходьби».

Задача кожного учасника – дотримання карантинних обмежень (наявність масок, дезінфікуючих засобів та соціальна дистанція під час проведення). Скандинавські палиці будуть в наявності для проведення майстер-класу в малій групі.

Попередній запис для участі в тренінгу проводиться за тел.097-648-97-42.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.