Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
День Конституції – це свято-символ національного єднання Надрукувати

 Сьогодні вся Україна відзначає 24 річницю прийняття Конституції України. Для нашої держави це є найвищий закон, який утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності і власної держави, прийняття якого стало важливою віхою в історичному розвитку України.

Сьогоднішня дата виражає дух свободи народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє. Щодня під синьо-жовтим Прапором, під охороною золотого тризубого Герба живе і розвивається Україна, яку ми з вами любимо, будуємо, у якій будуть жити наші діти й онуки.

Стаття 3 Конституції України декларує, що людина, її життя і здоров’я є найвищою соціальною цінністю. Тому головою райдержадміністрації Юрієм ДЕНИСОВЦЕМ було відзначено людей, які на сьогоднішній день, об’єднуючи навколо себе однодумців, роблять все можливе аби захистити здоров’я нашої нації.

Подяки за активну громадянську позицію, особистий внесок у подоланні негативних наслідків, спричинених COVID-19 та з нагоди Дня Конституції України було вручено:

БІЛОБРОВІЙ Оксані Анатоліївні – директору ПП «БілАнт»;

ГУМЕНЮК Ірині Анатоліївні – громадському активісту.

За високий професіоналізм, особистий внесок у подоланні негативних наслідків, спричинених COVID-19 та з нагоди Дня Конституції України було вручено Подяки:

РОМАНЮКУ Миколі Володимировичу – начальнику Коростишівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області;

МАКАРЧУКУ Віталію Івановичу – т.в.о. директора КНЗ «Коростишівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради;

ПИШНЯКУ Сергію Васильовичу – завідувачу відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради;

ГОДЛЕВСЬКІЙ Валентині Каролівні – сестрі медичній загальної практики-сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини м.Коростишів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської районної ради.

Голова РДА висловив щирі слова вдячності кожному за безцінну працю, самопожертву, небайдужість до сучасних обставин й ініціативність та привітав з Величним державним святом!

 

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.