Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Проведено комісійне обстеження технічного стану мосту в м.Коростишеві Надрукувати

 Після значних опадів відбулося руйнування пішохідної зони на мості через річку Тетерів у м.Коростишеві. На днях ця інформація з’явилася у соцмережах, проте вже 25 червня Коростишівською міською радою було оперативно усунуто дане пошкодження.

З метою уникнення подібних ситуацій в майбутньому, сьогодні, за ініціативи голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ, було організовано виїзд та обстеження цієї мостової споруди. У обстеженні взяли участь представники департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, Коростишівської райдержадміністрації, Коростишівської міської ради та науково-дослідної організації «МОСТОПРОЕКТ».

У результаті було прийнято рішення, у наступному році передбачити кошти на проведення комплексного обстеження споруди та виготовлення проектно-кошторисної документації.

Разом з тим, у поточному році в межах виділених коштів на експлуатаційне утримання доріг району на мості буде прочищено дренажні системи, прибрано змети на узбіччях та проведено поточний ремонт дорожнього покриття.

 

Довідково:

До кінця 2020 року, у рамках ініційованої Президентом України програми «Велике будівництво», у Коростишівському районі заплановано реалізацію двох об'єктів.

А саме:

- ремонт частини дороги місцевого значення О 060814 «Коростишів – Кошарища» у сумі 54,3 млн.грн. (у т.ч. 5,4 млн.грн співфінансування з бюджету Коростишівської ОТГ);

- реконструкція приміщення приймального відділення стаціонарного корпусу №1 КНП «Центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради у сумі 12 млн.грн.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.