Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Відсьогодні закладам громадського харчування дозволено приймати відвідувачів всередині приміщень Надрукувати

 Таке рішення було затверджено сьогодні протоколами обласної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Таким чином, дозволено приймати відвідувачів всередині приміщення закладам громадського харчування, ресторанам, кафе, тощо, торговельно-розважальним центрам (крім дитячих розважальних зон, майданчиків та кімнат) з обмеженням часу роботи закладів до 22 години, при умові дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №18 та від 02.06.2020 року №32.

Крім цього дозволено працювати:

- закладам з розміщення (готелі, хостели) з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 16.05.2020 року №22 та від 06.06.2020 року №36;

- закладам фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 року №28 та від 06.06.2020 року №35.

Відновлюються проведення спортивних заходів без глядачів (за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Також, протокольним рішенням надано можливість керівникам лікувально-профілактичних закладів відновити роботу закладів охорони здоров’я, які надають амбулаторно поліклінічну допомогу населенню, при умові дотримання всіх протиепідемічних заходів.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.