Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства Надрукувати

 Кому надається підтримка: юридичним та фізичним особам-підприємцям, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством.

Форма підтримки: часткова компенсація вартості (без урахування сум ПДВ) будівництва, придбаних основних засобів і товарів, виконаних робіт та отриманих послуг.

Перелік напрямів часткової компенсації вартості:

-  проведення робіт із закладення насаджень, догляду за ними та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт;

-  придбання садивного матеріалу (до 80 відсотків витрат без урахування сум ПДВ за умови закладення насаджень у поточному році;

-  будівництво холодильників з регульованим газовим середовищем та ємністю від 500 тон, придбання ліній товарної обробки плодів;

-  будівництво  розсадницькими  господарствами  лабораторних  комплексів  для виробництва безвірусного садивного матеріалу та об’єкта із заморожування плодово-ягідної продукції виробниками такої продукції;

-  придбання механізмів та техніки (в тому числі імпортної, яка не виробляється в Україні);

модернізації холодильного та газового режимів зберігання у реконструйованих холодильниках ємністю від 500 тонн згідно з визначеним Мінекономіки переліком.

Розмір часткової компенсації: саджанці – до 80 % вартості, решта напрямів – до 30 % вартості, але не більше ніж встановлені нормативи.

Коли і куди необхідно звернутися та які подати документи: районні обласні комісії, комісії, комісія Мінекономіки. Для отримання компенсації витрат на: проведення робіт із закладення насаджень, догляду та придбання матеріалів - до 1 липня та 1 грудня поточного року; будівництво –до 25 листопада; придбання ліній товарної обробки плодів - до 10 грудня. Перелік необхідних документів та дій визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

Нормативно-правові акти: Постанова КМУ “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства” (із змінами від 18.03.2020).

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.