Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Перший заступник голови ОДА Володимир ФЕДОРЕНКО з робочим візитом відвідав Коростишівський район Надрукувати

 КНП «Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради визначена, як один із медичних закладів області, де буде проходити перша хвиля госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою. Тому сьогодні з робочим візитом побував перший заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Федоренко. За участю голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ та представників районних структур, задіяних у запобіганні і протидії поширенню вірусного захворювання на території Коростишівського району, було проведено нараду.

Головний лікар Коростишівської ЦРЛ Олександр ВЕСЕЛОВСЬКИЙ повідомив, що при виникненні поодиноких випадків захворювання на перший час засобів індивідуального захисту для лікарів є в достатній кількості, проте у разі масового поширення захворювання – їх буде бракувати.

На це Володимир Ілліч зауважив, що вже визначено підприємство, де буде здійснюватися пошив захисних костюмів для лікарів Житомирщини, а тому незабаром всі медпрацівники будуть забезпечені в достатній кількості засобами індивідуального захисту. Також він повідомив, що це все відбудеться за ініціативи голови облдержадміністрації Віталія БУНЕЧКА за активної підтримки представників бізнесу.

Під час зустрічі обговорили не менш важливе питання забезпеченості медичним обладнанням та медикаментами, а також кількості ліжкомісць. Відпрацювали протокол дій медичних закладів та відповідних служб району. Як зазначав Володимир ФЕДОРЕНКО: «Ми повинні готуватися до найгіршого сценарію розвитку подій, а тому готовність має бути максимальною».

Голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ повідомив, що в районі вже визначено ряд об’єктів, які у разі потреби можна буде використовувати для розміщення лікарів та, як заклади обсервації.

По завершенню наради усі присутні оглянули намет для тимчасового пункту прийому та сортування хворих, який облаштований рятувальниками спільно з правоохоронцями та знаходиться на території Коростишівської ЦРЛ.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.