Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Шановні суб’єкти господарювання сфери торгівлі! Надрукувати

 Після зустрічей, які я проводив протягом останніх двох днів із представниками найбільших мережевих магазинів, які діють на території району, 20 березня мною було ініційовано проведення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Першочерговим і найголовнішим завданням сьогодення є захист наших громадян від інфекційного захворювання COVID-19. Тому важливо було затвердити вимоги для адміністрації закладів торгівлі Коростишівського району на період карантину.

Зокрема, районною комісією було затверджено наступні вимоги:

1. Обмежити кількість відвідувачів в торговій залі з розрахунку 1 чоловік на 10 кв.м та забезпечити роботу максимальної кількості кас.

2. Перед входом до торгової зали встановити ємкість з антисептичними засобами, які мають дозатори для обробки рук відвідувачами та серветки для проведення обробки ручок кошиків та візків.

3. Забезпечити роботу персоналу в захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години.

4. Створити умови для дотримання правил особистої гігієни персоналом, забезпечити їх в достатній кількості масками, рукавичками.

5. Забезпечити проведення регулярного (кожні 3 години) провітрювання, вологого прибирання приміщень складу, торгівельного обладнання, ручок вхідних дверей тощо із застосуванням миючих і дезінфікуючих (хлоровмісних та спиртовмісних) засобів. Після закінчення зміни забезпечити проведення генерального прибирання.

6. До реалізації допускати лише товари в промисловій тарі або попередньо розфасовані на складі.

7. Розмістити в доступних для відвідувачів місцях пам’ятки, плакати з рекомендаціями щодо профілактики захворювань населення на респіраторну інфекцію COVID-19.

8. Визначити відповідальну особу за проведенням заходів щодо недопущення розповсюдження в закладі респіраторної інфекції COVID-19.

9. Забезпечити термометрією відвідувачів безконтактними термометрами. У великих супермаркетах (АТБ, Фуршет) визначити та відмітити маршрути відвідувачів поблизу закладу торгівлі та в середині приміщення.

10. Заборонити роботу закладів торгівлі Коростишівського району після 23 год. 00 хв.

Шановні жителі району, ці заходи є вимушеними аби захистити всіх нас від цього небезпечного захворювання! Бережіть себе!

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.