Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Шановні жителі Коростишівського району! Надрукувати

 Так як і обіцяв, хочу довести до Вашого відома інформацію по ситуації щодо поширення коронавірусу в районі на сьогоднішній день. В черговий раз наголошую Вам на тому, що потрібно довіряти лише офіційним джерелам!

Так, сьогодні до КНП «Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна» доправили двох жителів Брусилівського району з підозрою на коронавірус, які після екскурсійної поїздки у Радомишльський район відчули недомагання. Спочатку лікувалися самостійно, проте сьогодні звернулися за допомогою до лікарів.

Пацієнти розміщені в боксі інфекційного відділення, тобто ізольовані разом з медичним персоналом (лікар, сестра медична, сестра медична молодша). На даний час зібрано всі аналізи, зразки яких направлено до м.Житомира в обласний лабораторний центр. Карета швидкої допомоги, якою доправляли пацієнтів, оброблена дезинфікуючими засобами працівниками обласної служби порятунку.

На даний час є результат швидкого тесту на COVID-19, який на щастя виявився НЕГАТИВНИМ! Завтра очікуються остаточні результати обстеження.

Нагадую всім, що запобігти захворюванню можна лише обмеживши контакт один з одним! Дотримуйтеся рекомендацій, які публікуємо на сайті Коростишівської РДА, під час організації свого робочого процесу або відвідуванні закладів торгівлі, аптек, заправочних станцій!

Відповідально віднесіться до ситуації, яка склалася та бережіть своє здоров'я!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                  Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.