Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Адміністративні послуги arrow ОГОЛОШЕННЯ!
ОГОЛОШЕННЯ! Надрукувати

У зв`язку з існуванням загрози поширення короновірусу COVID-19, похід в центр надання адміністративних послуг  для отримання послуги – це зайвий ризик.

До закінчення карантину просимо, по можливості, уникнути особистого відвідування центру надання адміністративних послуг без нагальної потреби.

Якщо Вам терміново потрібна консультація з питань отримання адміністративної послуги, або Ви хочете перевірити готовність документа - звертайтеся за телефонами:(04130)5-25-88, (04130)5-26-50, 0683529116, 0501981834, або пишіть на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .

З переліком послуг та інформаційними картками Ви можете ознайомитись на веб-сайті Коростишівської райдержадміністрації в розділі “Адміністративні послуги».

Також, рекомендуємо вам користуватися засобами поштового зв`язку та зручними он-лайн сервісами для отримання адміністративних послуг в електронному вигляді за допомогою електронних підписів.

Найбільш популярні сервіси можна знайти в кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/;

електронних послуг Держгеокадастру за посиланням https://map.land.gov.ua/ тощо.

Дякуємо за розуміння та бережіть себе!

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.