Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
УВАГА!!УВАГА!! Надрукувати

 Основним завданням управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є виконання повноважень у сфері соціального захисту населення наших громад, але в окремих ситуаціях збереження здоров’я громадян виходить на перший план.

З метою запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу COVID-19 прийнято рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року №2.

Вказаним документом визначено ряд обмежувальних заходів.

У зв’язку з великою кількістю людей, що звертаються до управління для оформлення субсидій, пільг, державних соціальних допомог, отримання адресних матеріальних допомог, просимо дотримуватись певних рекомендацій щодо запобігання занесенню і поширенню гострих респіраторних вірусних інфекцій та коронавірусу COVID-19, а саме:

·                     користуватися засобами дистанційного зв’язку. Зокрема, документи, що стосуються пільг, субсидій, державних соціальних допомог, адресних матеріальних допомог направляти поштою;

·                    звернення за допомогою при народженні дитини надсилати  через сайт Мінсоцполітики з використанням електронно-цифрового підпису;

·                    для отримання консультацій звертатись за номерами телефонів:

·                    0665200548 та 0676000522 по питаннях житлових субсидій;

·                    0980528738 по питаннях державних соціальних допомог;

·                    0667523059 по питанню надання пільг;

·                    інші звернення надсилати на електронну пошту управління Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .

Просимо поставитись з розумінням до даної ситуації.

Дотримання простих рекомендацій допоможе знизити ризики інфікування людей. Адже ми опікуємось і здоров’ям відвідувачів, і здоров’ям працівників.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.