Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
За активною молоддю – наше майбутнє Надрукувати

 Сьогодні провів зустріч та поспілкувався з активною молодою людиною Матвієм ЧЕРНОВИМ – головою учнівської ради м.Коростишева, членом Молодіжної громадської ради при відділі освіти Коростишівської міської ради, учнем 8-А класу Коростишівського НВК «Загальноосвітня школа-ліцей інформаційних технологій» ім.Л.Х.Дарбіняна.

Матвій ніколи не стоїть осторонь соціального життя нашого краю, він приймає активну участь у підготовці різного роду заходів, а також проявляє цікавість до управлінської діяльності зокрема в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Приємним, на мою думку, на сьогоднішній день є те, що зараз серед молоді багато творчих, інтелектуально розвинутих та ініціативних людей, які небайдужі до  соціально-активної діяльності на благо розвитку району та міста. Про що я в черговий раз переконався під час цієї зустрічі.

Я пишаюся молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах. Сучасні і освічені – вони є творцями сьогодення та нашим майбутнім.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.