Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Звернення голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з нагоди Дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА
Звернення голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ з нагоди Дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА Надрукувати

 Сьогодні минає 206 років від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, воістину народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда й волелюбна українська душа. Це слово стояло на обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.

Нехай святе ШЕВЧЕНКОВЕ слово об’єднує нас усіх не залежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу! Шануймо і пам’ятаймо нашого славетного Кобзаря!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                  Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.