Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Жодна лікарня не має бути закрита, мова йде про оптимізацію надання медичних послуг Надрукувати

 Сьогодні, 25 лютого, в Житомирській ОДА представники Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби України спілкувалися з місцевими представниками засобів масової інформації щодо підготовки Житомирщини до другої хвилі реформи медицини.

Так, заступник міністра охорони здоров’я України Дмитро Коваль наголосив, що мета другого етапу медичної реформи – надати якісну медичну допомогу більшій кількості населення та наблизити медичні заклади другого рівня до людей.

«Саме через це з’явився термін опорні лікарні. Це умовна назва, адже мова йде про порятунок життя людей в екстреній ситуації. Для цього проводиться одночасне реформування вторинної ланки медицини з екстреною медичною допомогою. Комплексний підхід включає оновлення автопарку, підвищення рівня професійних навичок фахівців, збільшення оплати праці фельдшерів, лікарів, водіїв. Така комплексна допомога має привезти пацієнта до лікарні, де зможуть надати якісну кваліфіковану допомогу», – розповідає Дмитро Коваль.

Одним із головних критерії він зазначає – досяжність 60 хвилини до опорної лікарні. Також додав, що в Уряді працюють над тим, аби привести дороги до належного стану, які ведуть до опорних лікарень.

«Жодна лікарня не має бути закрита, мова йде про оптимізацію надання медичних послуг. Якщо в якійсь лікарні мало операцій проводиться за рік, то лікарі втрачають практичні навички. Тоді краще відвезти пацієнта навіть у сусідній район, але там нададуть допомогу на вищому рівні. Всі лікарні можуть законтрактуватися з НСЗУ незалежно від того опорні вони чи ні. В Нацслужбі досить лояльні критерії контрактування. Головне завдання реформи – покращити досяжність та якість надання медичної допомоги для пацієнта», – наголосив Дмитро Коваль.

Нагадаємо, що Віталій Бунечко під час брифінгу з журналістами повідомив, що буде звертатися до Уряду щодо збільшення мережі опорних закладів області.

http://oda.zht.gov.ua/news/zhodna-likarnya-ne-maye-buty-zakryta-mova-jde-pro-optymizatsiyu-nadannya-medychnyh-poslug-dmytro-koval-na-zhytomyrshhyni/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.