Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Надрукувати

 19 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія ДЕНИСОВЦЯ відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання було розглянуто питання «Розгляд та затвердження плану заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків у 2020 році».

Як поінформувала присутніх головний гідротехнік Радомишльського міжрайонного управління водного господарства Людмила ПОЛЬСЬКА, що станом на 19 лютого 2020 року обстежено стан готовності гідротехнічних споруд на водних об’єктах та осушувальних мережах у місцях перетину з автошляхами; підготовлено до роботи аварійні бригади; визначено необхідний запас аварійних матеріалів із складу відомчого матеріального резерву.

Наступним питанням порядку денного було «Про виконання Міжвідомчого комплексного плану заходів щодо проведення серед населення Коростишівського району масово-роз’яснювальної роботи з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності та профілактики надзвичайних подій у 2020 році».

У результаті роботи комісією було напрацьовано відповідні рішення та затверджено «План дій управлінь та відділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій району, виконавчих комітетів міської та сільських рад щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020-му році» і «Комплексний міжвідомчий план щодо проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення Коростишівського району з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування людей на них на 2020 рік».

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.