Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
На Житомирщині продовжується робота із впровадження децентралізації за підтримки «U-LEAD з Європою» Надрукувати

 У Житомирському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» сьогодні, 12 лютого, відбувся День відкритих дверей. Нова команда офісу презентувала головам громад, посадовцям, журналістам та партнерам результати роботи та плани на майбутнє.

«Реформа місцевого самоврядування – це успішний проєкт України. Сьогодні процес змін знаходиться на відповідальному етапі і Програма «U-LEAD з Європою», спільно з громадами та владою, максимально надаватиме підтримку. З 2016 року ми напрацювали великий досвід супроводу, навчання та допомоги у реформі, яким продовжимо ділитись», – наголосив керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Василь Невмержицький.

На заході представили нову команду офісу та разом із головами громад презентували низку історій успіху реалізованих за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у регіоні.

Радники із децентралізації та реформи місцевого самоврядування й фінансів та муніципального управління, надаватимуть підтримку громадам консультаціями та організовуватимуть навчання для фахівців ОТГ.

У другій частині заходу учасники працювали практично. Поділившись на групи голови громад спільно із фахівцями регіонального офісу напрацьовували проблемні питання громад. Ця інформація ляже в основу навчань та заходів, які проводитиме регіональний офіс Програми.

ДовідковоПрограма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

http://oda.zht.gov.ua/news/na-zhytomyrshhyni-prodovzhuyetsya-robota-iz-vprovadzhennya-detsentralizatsiyi-za-pidtrymky-u-lead-z-yevropoyu/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.