Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Хто надаватиме соціальні послуги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах? Надрукувати

 Сьогодні, 5 лютого, голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ провів робочу нараду з директором Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганною АНТІПОВОЮ та її заступником Ларисою ТЕРЕБЕЙ стосовно роботи Коростишівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, подальшої організації надання якісних соціальних послуг на території об’єднаних територіальних громад Коростишівського району.

На даному етапі впровадження реформи децентралізації повноваження з надання соціальних послуг населенню передають із центрального рівня на місцевий, тобто об’єднаним територіальним громадам. Ці повноваження визначаються новою редакцією Закону як власні повноваження громад. Щоб реалізувати їх, у громаді повинно бути створено відповідний структурний підрозділ. Кожна ОТГ буде зобов’язана надавати базові соціальні послуги. Разом з тим, кожна соціальна послуга надаватиметься за відповідним соціальним стандартом, який затверджує Міністерство соціальної політики.

Процес передачі повноважень не є простим та швидким, тому громадам необхідно надавати методичну допомогу допоки в усіх ОТГ, що утворилися на території району, не буде утворено відповідні підрозділи.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.