Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow У 5-ти діток з’явилася родина!
У 5-ти діток з’явилася родина! Надрукувати

 «Візьміть дитину у родину» – усі ми неодноразово чули цей вислів, проте тільки сміливі наважуються на такий рішучий крок. Адже взяти відповідальність за життя однієї, двох, а в даному випадку п’яти дітей – це заслуговує поваги.

Напередодні Нового року завдяки підтримці голови Житомирської ОДА Віталія БУНЕЧКА, за рахунок субвенції з державного бюджету (1 207 193 грн.), було придбано житло у с.Бобрик, загальною площею 211,9 кв.м, для створення дитячого будинку сімейного типу. Також за підтримки облдержадміністрації та райдержадміністрації дітей забезпечено необхідними речами, придбано меблі для будинку, техніку, посуд тощо.

Родина поселилася у помешканні нещодавно, а сьогодні до них завітали Прем’єр-Міністр України Олексій ГОНЧАРУК, Міністр соціальної політики Юлія СОКОЛОВСЬКА, голова облдержадміністрації Віталій БУНЕЧКО, голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ.

Гості мали нагоду оглянути помешкання дитячого будинку сімейного типу, де проживатимуть надалі четверо братиків та їх сестричка. За чаєм в теплій сімейні атмосфері мама-вихователь Ольга ОБОДЗІНСЬКА розповіла про те, що дуже хотіла велику родину і сподівається, що стане гарним прикладом для наслідування. Також Ольга Володимирівна відмітила, що до неї було безліч дзвінків від знайомих, які дивлячись на цю сім’ю, хочуть також подарувати свою любов дітям.

Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ розповів про нелегкий шлях до створення першого в районі ДБСТ та висловив вдячність Голові Уряду, міністрам, голові ОДА, Коростишівській міській раді та всім, хто долучився до такої благородної справи.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.