Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow ЧИМ СТРАШНИЙ ПТАШИНИЙ ГРИП ДЛЯ ЛЮДЕЙ?
ЧИМ СТРАШНИЙ ПТАШИНИЙ ГРИП ДЛЯ ЛЮДЕЙ? Надрукувати

 Пташиний (курячий) грип - це інфекційна хвороба тварин (птахів), яка викликаєтьсяодним із різновидів вірусу грипу, а саметипу А.

Мігруючі водоплавні птахи - частіше дикі качки - є природним резервуаром вірусу пташиного грипу. Але вони найменш сприйнятливі до інфекції. А ось домашні птахи, включаючи курей, гусей та індиків, дуже сприйнятливі до її збудника, тому епізоотії смертельного грипу швидко поширюються серед них. Вірус пташиного грипу, як правило, не вражає інші види тварин, окрім птахів і свиней.

Механізм передачі цієї інфекції повітряно-крапельний: від хворої птиці до людини (достовірно встановлено). Можливість передачі вірусу від хворої до здорової людини ще не встановлена. При вживанні м’яса птиці чи яєць, які пройшли термічну обробку, фактів захворювання не встановлено. Вірус грипу підтипу H5N1 викликати тяжкий перебіг хвороби у людей!

СИМПТОМИ ХВОРОБИ У ЛЮДИНИ:

Спочатку: висока температура, кашель і загальна млявість.

Потім можуть приєднатися ускладнення - вірусні пневмонії.

Головна відмінність від звичайного грипу - стрімкий розвиток хвороби аж до летального кінця.

ЯК НЕ ЗАРАЗИТИСЯ:

Ø    Уникайте контактів з домашньою водоплавною птицею.

Ø    Не слід без потреби доторкатися до птиці - не тільки мертвої та хворої, але й тої, яка здається здоровою.

Ø    Уникайте контакту з поверхнями, на які могли потрапити послід та інші виділення птахів.

Ø    Як і у випадку з іншими інфекційними захворюваннями, що передаються повітряно-крапельно, один з найбільш ефективних засобів захисту - використання захисних масок. Також ефективним є застосування оксолінової мазі, ремантадину, інших противірусних препаратів, вітаміну С, імуностимуляторів.

Ø    Вірус пташиного грипу легко знищується за допомогою теплової обробки. В м’ясі вірус гине: при температурі 85оС - за 10 секунд. Тобто, вживаючи добре проварене м’ясо, заразитися неможливо.

Ø    Яйця не слід вживати в сирому вигляді - їх необхідно варити 10 хв. або обсмажувати з двох боків. Перед приготуванням сирі яйця необхідно вимити з милом.

Ø    Зробіть щеплення від звичайного грипу.

Коростишівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Коростишівському районі

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.