Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Освіта arrow У Коростишівському районі оголошено карантин!
У Коростишівському районі оголошено карантин! Надрукувати

 У понеділок 27 січня, голова Коростишівської РДА Юрій Денисовець скликав позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через загострення епідеміологічної ситуації в районі.

Середній показник захворюваності по місту, станом на 27 січня склав 24% (у окремих закладах перевищив 50%). У школах, які знаходяться в сільській місцевості, ситуація дещо краща, але динаміка невтішна.

Заслухавши інформацію завідувача Коростишівського МВ ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ» Тетяни Конещук, представників закладів охорони здоров’я головної медичної сестри КНП «Центр ПМСД Коростишівської районної ради Інни Петренко та заступника головного лікаря КНП «Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради Надії Заглади, а також начальників відділів освіти, було прийнято рішення про призупинення навчального процесу в школах. Також рекомендовано керівникам навчальних закладів утриматися від проведення масових заходів на період до 9 лютого.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.