Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Повертається «ПТАШИНИЙ ГРИП»
Повертається «ПТАШИНИЙ ГРИП» Надрукувати

 Згідно з офіційною інформацією Європейського Союзу ускладнилась епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці в країнах Східної Європи (захворювання зареєстровано в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі та Румунії), а також реєстрація спалаху даного захворювання на території Вінницької області (ПП «Хутір» (с. Бугаків  Немирівського району).

ГРИП ПТИЦІ – високо контагіозне захворювання, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням органів дихання та системи травлення. До грипу сприятливі кури, качки, індики, цесарки, перепели, фазани, горобці, лебеді, чайки.

Джерелом інфекції є дика водоплавна та хвора птиця. Основний шлях передачі збудника повітряно-крапельний. Також збудник поширюється з інфікованими кормами, питною водою, яйцями, пір’ям. Фактори поширення інфекції господарства, де птиця може контактувати з дикою перелітною птицею.

Найбільш небезпечним джерелом збудника вважають перехворілу птицю, яка зберігає вірусоносійство протягом не менше двох місяців. При цьому в її організмі вірус зберігається в присутності антитіл, утворюючи латентну інфекцію. Під впливом сприятливих умов вірус легко активізується і може тривалий час виділятися у зовнішнє середовище. Через це спалахи грипу доволі часто спостерігаються після дії на птахопоголів’я стресових умов: переохолодження, отруєння, голодування тощо.

Одним із факторів розповсюдження хвороби - перевезення хворої птиці, особливо ще до появи перших симптомів захворювання. Вірус також може поширюватися через товарну продукцію (яйця, тушки, пір’я), отриману від клінічно хворої або інфікованої птиці.

Інкубаційний період захворювання триває 1-5 діб. Перебіг хвороби гострий і підгострий. У птиці спостерігається підвищення температури тіла до 44°С, відмова від корму, пригнічення, втрата чутливості, синюшність слизових оболонок, гребеня та сережок, парези й паралічі. Хвора птиця сидить, настовбурчившись, упирається дзьобом у підлогу, крила опущені, хода хитка. У окремих хворих курей можуть виявлятися симптоми ураження нервової системи або травного каналу, набряки підшкірної клітковини в ділянці голови та шиї. Перед загибеллю температура тіла птиці знижується до 30°С. Летальність від цієї хвороби становить 70 100 %.

Щоб запобігти занесенню й поширенню збудника хвороби, потрібно ретельно виконувати ветеринарно-санітарні нормативи щодо утримання і догляду за птицею.

Отже, якщо ви помітили не властиву поведінку свійської птиці, негайно звертайтеся до ветеринарних фахівців для подальшого встановлення діагнозу.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.