Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Розвиток громадянського суспільства arrow Розпорядження, яке підлягає громадському обговоренню
Розпорядження, яке підлягає громадському обговоренню Надрукувати

КОРОСТИШІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

_______________                                             № ____

 

Про організацію

громадських робіт у

Коростишівському районі

на 2020 рік

 

На підставі статей 6, 13, 24, 39, 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», частини третьої статті 31 Закону України «Про зайнятість населення»,  пункту 8 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (зі змінами), з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу:

1. Визначити видом громадських робіт у Коростишівському районі на 2020 рік  інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією.

  2. Визначити управління праці та соціального захисту населення Коростишівської районної державної адміністрації як роботодавця, за участі якого планується організація таких робіт у 2020 році, в якому передбачається створення  тимчасових робочих місць для організації громадських робіт. 

  3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови  районної державної адміністрації  Наталію Нагорну.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                               Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ
 
Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.