Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Відбулася робоча зустріч керівництва РДА з регіональним представником Програми “U-LEAD з Європою” Надрукувати

 Сьогодні відбулася нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Денисовця за участю регіонального представника Програми «U-LEAD з Європою» Сергія Яцика, секретаря Коростишівської міської ради Наталії Єсипчук, начальника відділу правової та кадрової роботи Коростишівської міської ради Оксани Окушко, керівника апарату райдержадміністрації Надії Кочубей та начальника центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Оксани Михальчук щодо виконання вимог технічного завдання щодо створення Міськрайонного центру надання адміністративних послуг в рамках фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою».

Метою зустрічі було обговорення вже здійснених дій в рамках даної Програми, а також Меморандуму про співпрацю, підписаним у тристоронньому порядку між керівництвом РДА, міської та районної рад, а також напрацювання спільних дій та рішень щодо подальшого виконання вимог даної програми та створення Міськрайонного центру надання адміністративних послуг в найближчій перспективі.

Юрій Денисовець зазначив, що реформа децентралізації, яка активно запроваджується на території нашої країни, невдовзі дійде до завершення, і наразі виникає потреба у створенні в ОТГ сучасних належних центрів надання адміністративних послуг, які б забезпечували населення якісними адміністративними послугами, тим паче, що в рамках даної реформи об’єднані територіальні громади, отримали на це більший широкі повноваження та ресурси. Також, очільник району відмітив, що створення даного центру вдосконалить роботу вже існуючого центру при РДА, розширить перелік послуг, збільшить кількість адміністраторів та покращить матеріально-технічне забезпечення існуючого центру в рамках Програми «U-LEAD з Європою» .

Регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Яцик зазначив, що поки що всі заходи даної Програми виконуються вчасно та виявив сподівання на подальшу співпрацю в рамках реалізації даної Програми.

По завершенню наради усіма учасниками було напрацьовано спільні кроки щодо подальшої реалізації вимог Меморандуму та Технічного завдання Програми «U-LEAD з Європою» з конкретними завданнями та строками виконання.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.