Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Зміни по монетизації пільг з січня 2020 року Надрукувати

 Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 року №1123 прийнято зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Пільги в грошовій готівковій формі з січня місяця можливо перераховувати на рахунок пільговика згідно поданої заяви і після 15 жовтня до управління праці та соціального захисту населення.

Отже, якщо пільговика не влаштовує безготівкова форма монетизації пільг через обліковий запис Ощадбанку, є можливість надати заяву і рахунок з банку, отримувати кошти і самостійно оплачувати житлово-комунальні послуги.

Також інформуємо, що у разі призначення житлової субсидії на домогосподарство пільги з оплати житлово-комунальних послуг не нараховуються протягом періоду отримання субсидії.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відділ пільг (каб.№7) за адресою: м.Коростишів, вул.Святотроїцька, 18, тел. 5-29-40.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.