Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Колегія райдержадміністрації arrow Рішення колегії райдержадміністрації від 25.10.2020 року №16
Рішення колегії райдержадміністрації від 25.10.2020 року №16 Надрукувати

КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

колегії районної державної адміністрації

 

25.10.2019                                                 № 16

 

Про проведення комплексу осінньо-

польових робіт та організацію

зимівлі тваринництва

 

Заслухавши інформацію завідувача сектору агропромислового розвитку районної державної адміністрації Нечипоренко Я.П. «Про проведення комплексу осінньо-польових робіт та організацію зимівлі тваринництва» колегія відмічає, що за сприяння органів виконавчої влади у районі, органів місцевого самоврядування, організаційного супроводу сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільськогосподарськими підприємствами району проводиться відповідна робота щодо проведення комплексу осінньо-польових робіт та організації зимівлі тваринництва.

Сільськогосподарськими підприємствами вчасно і в оптимальні строки було проведено збирання ранніх зернових та зернобобових культур на площі 4,0 тис. га. За оперативними даними сільськогосподарськими підприємствами намолочено 14,77 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Урожайність становить 36,8 ц/га.

Залишається до збирання 1,47 тис. га кукурудзи.

Під урожай 2020 року сільськогосподарськими підприємствами посіяно 1,9 тис га, озимих зернових, що становить 62 % до прогнозованих площ.

На 1 жовтня 2019 року в сільськогосподарських підприємствах району утримується 706 голів великої рогатої худоби, в порівнянні до відповідного періоду минулого року його зменшено на 36 голів. Основне стадо корів становить 278 голів.

З метою своєчасного збирання пізніх зернових та технічних культур, та організованого проведення зимівлі тваринництва колегія районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію завідувача сектору агропромислового розвитку районної державної адміністрації Нечипоренко Я.П. «Про проведення комплексу осінньо-польових робіт та організацію зимівлі тваринництва» взяти до відома.

2. Відмітити, що сектор агропромислового розвитку районної державної адміністрації вживає заходів із своєчасного проведення комплексу осінньо-польових робіт, переведення тваринництва на зимово-стійловий період, проте дана робота потребує вжиття додаткових заходів, щодо виконання прогнозованих показників, враховуючи безпосередньо погодно-кліматичні умови нинішнього року.

3. Сектору агропромислового розвитку районної державної адміністрації:

1) забезпечити збирання сільськогосподарськими підприємствами району зернової кукурудзи до 15 грудня 2019 року;

2) здійснювати постійний контроль за виконанням доведених показників із посіву озимих культур сільськогосподарськими підприємствами району;

3) тримати на постійному контролі питання своєчасної та якісної підготовки ґрунту під посів озимих культур, оранки на зяб і напівпарового обробітку площ, максимально використавши при цьому ресурсозберігаючі технології;

4) вжити заходів щодо стабілізації та збільшення поголів’я сільськогосподарських тварин в зимово-стійловий період та збільшення продуктивності сільськогосподарських тварин;

5) спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств організувати чергування закріплених відповідальних за тваринницькими фермами, здійснити контроль за ходом проведення зимівлі худоби та вжиття заходів щодо безпечних умов праці та виконання правил техніки безпеки.

4. Доручити завідувачу сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації Нечипоренко Я.П. з урахуванням пропозицій, висловлених на колегії, підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації з даного питання.

 

Заступник голови колегії         /підпис існує/      Віталій СОЛОМИКІН

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.