Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Інформація для виборців arrow До уваги виборців!
До уваги виборців! Надрукувати

 Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 18 жовтня 2019 року № 1925, не пізніш як за 13 днів до дня голосування, тобто до 8 грудня включно, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської райдержадміністрації має здійснити передачу дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлених іменних запрошень.

Наступного дня після дня отримання попереднього списку виборців дільнична виборча комісія звичайної виборчої дільниці має надати попередній список виборців  для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.

Не пізніш як за 10 днів до дня голосування (до 11 грудня включно) дільнична виборча комісія повинна надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю, включеному до попереднього списку, іменне запрошення, отримане від відділу ведення Державного реєстру виборців.

Усім виборцям радимо звернутися до дільничної виборчої комісії та перевірити своє включення до попереднього списку виборців, а також правильність внесених до попереднього списку відомостей. Особливо така перевірка доречна у випадку, якщо виборець не отримав запрошення   на вибори. Перевірка необхідна для того, щоб в уточненому списку виборців, який буде виготовлений відділом ведення Державного реєстру виборців та переданий дільничній виборчій комісії 19 грудня 2019 року, містилася повна та достовірна інформація про кожного виборця.

Повідомляємо, що у день голосування зміни до уточненого списку не вносяться, відтак виборці, відсутні у списку, не зможуть скористатися своїм виборчим правом.

Оскільки залишилось не так багато часу до дня голосування, рекомендуємо не чекати масового напливу виборців на виборчі дільниці, а провести звірку раніше - у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: м.Коростишів,  Соборна Площа, 18, другий поверх, кабінет 35.

Крім того, кожен виборець може  скористатися кабінетом виборця на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців”, перейшовши за посиланням www.drv.gov.ua та перевіривши свої персональні дані у Державному реєстрі виборців онлайн.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.