Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Радість, що єднає людей
Радість, що єднає людей Надрукувати

 Народна творчість – це людське буття,

Хвилини суму, радості й удачі.

У ній, як в дзеркалі, відбилось все життя:

Як наш народ сміється щиро й плаче.

Нещодавно в приміщенні дитячої музичної школи відбувся районний фестиваль самодіяльної народної творчості «Струни серця», на якому аматори сцени сіл: Садове, Травневе, Слобідка, Гуменники, Кам’яний Брід, Харитонівка, Козіївка, Торчин - демонстрували свої таланти. В цьому році він був трішечки незвичайним, з гірким присмаком, чим відрізнявся від попередніх фестивалів, які вже стали традиційними. Все тече, все змінюється в державі, області, районі. В районі утворюються територіальні громади, і всі ми, пропрацювавши тривалий час разом, змушені розійтися, а працівники сільських закладів культури йдуть кожен  в свою територіальну громаду. Але, життя на цьому не закінчується. І ми думаємо, як би не склалася ситуація в кожного, нам завжди буде приємно зустрітися. Адже роки співпраці і спілкування, зробили нас однією дружною родиною.

Після завершення виступів аматорів сцени району, всі клубні працівники отримали пам’ятні подарунки. Фінальний акорд фестивалю був теплим, зворушливим. Він вкотре продемонстрував, що свята для оточуючих і для своєї душі працівники культури створюють самі, і дай Боже, аби їх в нашому житті було якомога більше.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.