Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
У районі проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» Надрукувати

 На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 20 серпня 2019 року №15261/0/2-19/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», наказу №54-ОД від 22 серпня 2019 року «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», підпункту 4 пункту 13 розділу ІІІ «Зміцнення інституту сім’ї та формування відповідального батьківства» напрямків діяльності та заходів обласної Програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року»,  затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2018 року №1295 службою у справах дітей Коростишівської райдержадміністрації спільно з зацікавленими службами організовано та проведено на території Коростишівського району Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». 

Протягом серпня-жовтня 2019 року проведено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Обстежено 36  сімей, в яких проживає 91 дитина шкільного віку. Направлено листи на органи місцевого самоврядування щодо сприяння у залученні до навчання дітей шкільного віку та перевірки стану підготовки сімей до осінньо-зимового періоду, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Службою у справах дітей райдержадміністрації узгоджено списки дітей шкільного віку на 2019-2020 навчальний рік з відділом освіти райдержадміністрації. За інформацією відділу освіти райдержадміністрації на території Коростишівського району проживає 678 дітей шкільного віку. У ході проведення заходу дітей, які не приступили до навчання не виявлено.

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації надалі проводитиметься робота щодо контролю за відвідуванням учнями навчальних закладів.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.