Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Громадські слухання детального планування територій arrow До уваги громадян та підприємців!
До уваги громадян та підприємців! Надрукувати

 До Коростишівської райдержадміністрації надходять звернення з приводу оформлення документації для розміщення тимчасових споруд.

Протягом останніх двох років дана процедура на території м.Коростишева була дещо ускладнена, що призвело до недоотримання коштів у міський бюджет, втрати робочих місць, блокування підприємницької діяльності, перешкоджання розвитку інфраструктури, порушення благоустрою тощо. Із метою врегулювання даного питання Коростишівська міська рада звернулася до Коростишівської райдержадміністрації з відповідним листом (від 24.06.2019 року №03-20/1176).

У зв’язку з надходженням даного листа та з метою неупередженого, відкритого та прозорого розгляду звернень, а також вирішення ситуації, що виникла, Коростишівська райдержадміністрація роз’яснює:

Відповідно до Прядку розміщення тимчасових споруд та впровадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244, громадяни й підприємці мають можливість звернутися до відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та природних ресурсів райдержадміністрації, який надаватиме паспорти прив’язки за погодженням відділу містобудування та архітектури Коростишівської міської ради.

Таким чином, громадяни і підприємці можуть звертатися з відповідними документами до відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та природних ресурсів райдержадміністрації.

 

 
 


 

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.