Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Доступ до публічної інформації arrow Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за І квартал 2019 року
Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за І квартал 2019 року Надрукувати

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації Коростишівською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Протягом І кварталу 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 7 запитів на публічну інформацію, що на 2 запити менше ніж за відповідний період 2018 року (9 запитів), у яких порушено 7 питань.

Із загальної кількості запитів надійшло поштою – 0; електронною поштою – 4; подано особисто – 3.

Запити за належністю, відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядникам інформації не надсилались.

На запити, що надійшли до райдержадміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Належним чином організовано широке інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», своєчасне оприлюднення проектів рішень, що підлягають обговоренню.

На сайті районної державної адміністрації створено постійно діючий розділ «Доступ до публічної інформації» (посилання на рубрику: http://korostyshiv-rda.gov.ua/content/blogcategory/42/102).

Реалізація заходів щодо виконання в районі Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.