Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
На Житомирщині створено першу сім’ю патронатного вихователя Надрукувати

 На Житомирщині створено першу сім’ю патронатного вихователя. 31 травня 2019 року укладено Договір про надання послуг з патронату над дитиною між Коростишівською районною державною адміністрацією та патронатним вихователем Логвиненко Оксаною Володимирівною.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Кандидатам, що мають намір стати патронатними вихователями, необхідно звернутися до Коростишівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання додаткової інформації та подати відповідний пакет документів. Довідки за адресою: м.Коростишів, Соборна площа, 18, каб. 58, 59, 43, тел. 5-23-22.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.