Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Тероризм і сепаратизм несе за собою кримінальну відповідальність Надрукувати

 Сьогодні наша держава переживає складні часи, що зумовлені насамперед масовими сепаратистськими проявами, які нахлинули на Україну протягом останніх шести років. Так у результаті довготривалої та цілеспрямованої діяльності спецслужб РФ утворились так звані «ЛНР» та «ДНР». Росія продовжує сприяти розповсюдженню сепаратизму та тероризму на Донбасі, засилаючи найманців та озброєння, обстрілюючи нашу територію, фінансуючи війну, прямо беручи в ній участь.

Російській владі після анексії Криму та розв’язання війни на Донбасі дуже хочеться показати своїм громадянам, що й інші регіони прагнуть до відокремлення від України. Спецслужби РФ не залишають ідею федералізації України, а для поширення автономічних настроїв намагаються використати етнічні фактори на заході та південному заході України.

Яскравим прикладом цього є намагання Кремля дестабілізувати ситуацію шляхом вирощування сепаратизму на Закарпатті. Росія за допомогою «п’ятої колони» в Україні намагається довести, що на Закарпатті живе окремий «русинський народ», який послуговується окремою «русинською мовою». Також, були невдалі спроби створення Придністровської народної республіки (Одеська область), Бурштинової народної республіки (Рівненська область) та інші.

Однак, проблема полягає не тільки в агресії Москви, а й в розшаруванні суспільства в пострадянський період. Значна кількість населення, де мали місце створення «народних республік», вважали, що виступають проти соціальної, політичної, майнової нерівності. Але виявилося, що наївність людей була використана для досягнення зовсім іншої мети – руйнування нашої держави.

Велика кількість людей, які були причетними до створення незаконних автономних республік, зараз знаходяться у місцях позбавлення волі на строк від п’яти до п’ятнадцяти років за вчинення дій, кваліфікованих за статтями 109 (дії, спрямовані на зміну, насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.