Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Електричний струм небезпечний для життя! Надрукувати

 Шановні громадяни! Будьте обережні! Не дозволяйте дітям гратися з електроприладами. Не користуйтеся пошкодженими електричними розетками та електроприладами з пошкодженою ізоляцією. Не використовуйте електроприлади у вологих приміщеннях. Не вмикайте одночасно декілька потужних електроприладів в одну розетку. Відключайте з розетки побутові електроприлади, коли ви ними не користуєтесь. Застосовуйте тільки справні запобіжники заводського виготовлення.

Категорично забороняється підніматися на опори ліній електропередач, самостійно приєднувати до електромережі будь-які електричні пристрої, відчиняти двері трансформаторних підстанцій, виконувати переключення електричних апаратів та проводити будь-які ремонтні роботи.

Смертельно небезпечно не лише доторкатися, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних електричних проводів. Не допускайте наближення людей або худоби до місця обриву.

Забороняється в охоронних зонах електромереж та безпосередньо під проводами повітряних ліній будувати споруди, складати сіно, дрова та ін., облаштувати спортивні майданчики, розпалювати вогнища, накидати на струмовідні частини сторонні предмети, проводити вантажно-розвантажувальні роботи, вирубувати дерева, розташовувати загони для худоби, встановлювати металеві огородження. Проїзд машин загальною висотою понад 4,5 метра, земельні роботи на глибині понад 0,3 метра у межах охоронних зон електромереж виконуються виключно з письмової згоди РЕМ, а також у присутності представника РКМ.

При виявленні пошкоджень електромереж негайно повідомляйте:

- диспетчеру РЕМ за номером: 5-88-08;

- у кол-центр Товариства: (04130) 40-21-50;

- МНС: 101.

Адміністрація АТ «Житомиробленерго»

«Коростишівська газета» від 07.06.2019 року №23

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.