Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна arrow Новини arrow Плануєте вакцинуватися проти кору – здайте аналіз на визначення антитіл
Плануєте вакцинуватися проти кору – здайте аналіз на визначення антитіл Надрукувати

 Міністерство охорони здоров’я України інформує, що рівень захворюваності на кір в Україні далі зростає. З метою подолання спалаху інфекції, МОЗ рекомендує регіонам проводити спеціальні додаткові заходи з імунізації. Так кожен дорослий може вакцинуватися проти кору без обмежень за віком. Адже тільки дві дози вакцини захищають від хвороби та її ускладнень.

За даними Житомирського обласного лабораторного центру, за минулий тиждень на Житомирщині зафіксували 61 випадок захворюваності на кір. З початку 2019 року загалом в області зареєстровано 1626 випадків, серед яких 813 у дітей та 813 у дорослих. Понад 1210 випадків – нещеплені жителі області, або ж вони не мають даних про наявність двох доз вакцинації проти кору.

У Житомирському обласному лабораторному центрі наголошують, що перевірити карту щеплень на предмет саме двох доз потрібно не лише дітям, але й дорослим. Питома вага захворюваності між дорослим та дитячим населенням регіону однакова.

Дорослі можуть здати аналіз на визначення антитіл, за яким буде зрозуміло – чи потрібно робити щеплення проти кору чи людина має імунітет до хвороби.

Нагадаємо, що у МОЗ зняли обмеження щодо віку для вакцинації від кору. Тепер кожен дорослий може пройти щеплення безкоштовно. Запитайте у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, чи потрібно вам надолужити щеплення.

http://oda.zt.gov.ua/news/planuyete-vaktsynuvatysya-proty-koru-zdajte-analiz-na-vyznachennya-antytil/

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.