Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Центр надання адміністративних послуг Коростишівської райдержадміністрації інформує Надрукувати

 Віднедавна у центрі надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП) Коростишівської райдержадміністрації можна отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян, а саме:

-                     державна реєстрація розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яка не має дітей;

-                     державна реєстрація зміни імені.

Також повідомляємо, що крім ЦНАПа Коростишівської райдержадміністрації надання вищезгаданих послуг запроваджено ще у 9 ЦНАПах області: ЦНАП виконкому Бердичівської міської ради, ЦНАП Житомирської райдержадміністрації, ЦНАП Житомирської міської ради, ЦНАП Малинської райдержадміністрації, ЦНАП у м. Малин, ЦНАП Новоград-Волинської міської ради, ЦНАП Баранівської міської ради, ЦНАП Ємільчинської райдержадміністрації, ЦНАП Коростишівської райдержадміністрації, сектор надання адміністративних послуг Пулинської райдержадміністрації.

Ми, як завжди, працюємо за зручним та орієнтованим на громадян графіком роботи: Пн, Ср, Чт, Пт з 8:30 до 17:30; Вт з 8:30 до 20:00, субота, неділя – вихідні дні.

З повним переліком  адміністративних послуг та порядком їх отримання Ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті Коростишівської райдержадміністрації у розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах ЦНАП.

У ЦНАПі, як завжди, Вас радо зустрінуть адміністратори, які нададуть кваліфіковану та вичерпну консультацію з питань порядку отримання адміністративних послуг, а також забезпечать Вас необхідними бланками заяв та допоможуть їх заповнити.

Наш телефон для довідок та консультацій: (04130) 5-32-37, 5-26-50.

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.