Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників ракетно-космічної галузі Надрукувати

 Від імені Уряду та від себе особисто вітаю усіх працівників ракетно-космічної галузі з професійним святом!

Ракетно-космічна галузь завжди була предметом особливої гордості українців. Звання космічної держави є почесним для будь-якої країни, адже дослідження космосу – це праця на благо усього людства. Тому участь у міжнародних космічних програмах є не лише потужною реалізацією вітчизняного наукового потенціалу, а і нашим моральним обов’язком перед нинішнім і майбутнім поколінням.

Україна бере участь у численних міжнародних проектах із створення космічних носіїв. Щороку здійснюються космічні запуски за допомогою ракет, виготовлених за участю українських підприємств. У минулому році обсяг експорту продукції Державного космічного агентства зріс на 45 відсотків, а саме Агентство заробило на продажі ракетно-космічної техніки майже 5 млрд гривень. Ці цифри свідчать про те, що ракетно-космічна галузь України розвивається, а її продукція є затребуваною у світі та використовується на найбільш перспективних стартових космічних майданчиках.

Приємно відзначити, що українські працівники ракетно-космічної галузі є фахівцями світового рівня. Нарощування космічного виробництва та забезпечення участі України у міжнародних космічних програмах – це пріоритет номер один. Впевнений, що фаховий рівень вітчизняних спеціалістів та потенціал української космічної науки дають можливість очікувати подальшого розвитку галузі та реалізації проектів стратегічної ваги.

Висловлюю подяку всім працівникам ракетно-космічної галузі за висококваліфіковану працю, яка зміцнює престиж нашої держави у світі та сприяє науково-технічному розвитку нашого суспільства! Бажаю міцного здоров’я і довголіття, нових професійних досягнень і здійснення найсміливіших задумів!

З повагою

Прем’єр-міністр України                     Володимир ГРОЙСМАН

 
< Попередня   Наступна >

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.